Kraków Gospel Choir to grupa przyjaciół, która od prawie 20 lat chwali Pana muzyką gospel. KGC tworzą ludzie – od licealistów przez studentów i młodzi rodzice aż po seniorów. W tej różnorodności tkwi nasza siła. Wspólnym śpiewem głosimy Ewangelię, a na co dzień staramy się ją wcielać w życie, będąc dla siebie wzajemnym wsparciem i wspólnotą.

Przez lata zmieniali się chórzyści, dyrygenci i muzycy, ale radość ze śpiewania pozostała niezmienna. Podczas koncertu chcemy wyrazić naszą wdzięczność za ten wspólny czas, zaprezentować nowy repertuar, a także przypomnieć najlepsze momenty w historii chóru, który powstał jako owoc pierwszych Warsztatów Gospel w Krakowie.

Mottem koncertu będzie „Total Praise”, czyli Pełnia Chwały, gdyż pod takim właśnie tytułem mijają nam ostatnie miesiące. Chcemy uwielbić Boga za ogrom łask, który spływa na nas i całą krakowską wspólnotę gospel już od 20 lat. Chcemy opowiedzieć o Jego wielkich dziełach. Pamiętamy, ile dobrego wydarzyło się w naszych sercach i moc naszej wdzięczności możemy wyrazić tylko jednym – pełnym uwielbieniem.

TERMIN

13 X | 19.30 | sb

WYKONAWCA

Kraków Gospel Choir